Оформити безкоштовний доступ до Microsoft 365 на 30 днів
Необов’язкове поле
Обираючи хмарні сервіси для забезпечення роботи компанії, важливо звертати увагу не тільки на вартість послуг, але й на те, що входить до ліцензії на програмне забезпечення. Які завдання бізнесу ви хочете вирішити, використовуючи сервіси Microsoft 365? Давайте розберемося нижче, в чому основні відмінності планів і тарифів Microsoft 365

Порівняння тарифних планів Microsoft 365 (Office 365)

Який тариф Microsoft 365 обрати?

Рішення Business та Enterprise

Існує 2 рішення Microsoft 365 для користувача: Business та Enterprise і кожен має свої тарифні плани. На перший погляд різниця між ними в кількості користувачів: в Business ви можете підключити до 300 користувачів, а в Enterprise ця кількість не обмежена.

Однак, ця різниця не є критичною. Більш важливим є набір сервісів, що входять до складу ліцензії.

Тарифи Microsoft 365 Business пропонують вам набір офісних програм (Word, Excel, PowerPoint), засоби комунікації (Exchange Online, Teams) і користування хмарних сховищем OneDrive в 1ТБ.

Тарифи Microsoft 365 Enterprise містять в собі всі служби планів Business, а також забезпечують захист і безпеку корпоративних даних за допомогою набору спеціальних служб (Microsoft Intune, Threat Protection, Microsoft Defender та ін), і передбачають інструменти підвищеної продуктивності (PowerBI, PowerApps).

Навіть, якщо у вашій компанії всього 25 співробітників, тарифи Enterprise вам підійдуть. Все залежить від завдань бізнесу.

Тарифи Enterprise - це рішення для компаній, які хочуть захистити корпоративну інформацію та використовувати аналітику для прийняття рішень або впроваджувати в бізнес-процеси low-code технології.

Головна відмінність Enterprise - це просунутий захист, можливість адміністрування доступів, ролей, попередження атак і відстеження шляху шкідливої програми.

Давайте більш детально розглянемо кожен тарифний план Microsoft 365.

Microsoft 365 Business Basic

Тариф Microsoft 365 Business Basic пропонує вам онлайн-версії відомих офісних програм Word, Excel, PowerPoint, Outlook і OneNote. Зверніть увагу, що встановити десктопні версії цих сервісів на персональний комп'ютер або на сервер в цьому тарифі неможливо.
Microsoft Teams входить до складу пакета і дозволяє організовувати онлайн зустрічі до 300 користувачів.

Даний тариф підійде компаніям зі співробітниками, які не прив'язані до робочого місця та офісної техніки, так як онлайн служби дозволяють вам працювати з будь-якого пристрою при наявності інтернет з'єднання.

Microsoft 365 Apps for Business

Тариф Microsoft 365 Apps for Business передбачає, що для роботи вам знадобляться тільки офісні додатки Word, Excel, PowerPoint, Outlook, Access, Publisher, OneNote, які доступні в версіях для ПК та веб, та хмарне сховище OneDrive 1ТБ на користувача. План не передбачає захищену електронну пошту та Microsoft Teams.
План Microsoft 365 Apps for Business буде корисний компаніям з невеликим штатом співробітників і не складними ІТ завданнями; одна ліцензія діє для 5 різних пристроїв для одного користувача.

Microsoft Business Standard

План Microsoft Business Standard пропонує все те саме, що і Microsoft 365 Business Basic, але на додаток до веб версій офісних програм йдуть класичні - десктопні.
Комунікації з Microsoft Teams (до 300 користувачів), SharePoint для корпоративної інфраструктури і Microsoft Planner для управління проектами, дозволять компаніям продуктивно і без втрати функціоналу працювати як з офісу, так і віддалено, не хвилюючись за збереження інформації.

Рішення Microsoft Enterprise

Рішення Enterprise підходить як для компаній з більш ніж 300 користувачами, так і для компаній середнього та малого бізнесу, які хочуть скористатися можливостями інтелектуальної хмари для підвищення продуктивності роботи.

Тарифні плани Enterprise включають в себе набір офісних програм, як десктопні, так і веб версії, засоби комунікації та просунутий захист, а також обсяг сховища 1 або 5 ТБ, в залежності від тарифу.

Рішення Enterprise пропонує 3 тарифи Office 365 E1, E3, E5 і одне доповнення Microsoft 365 Apps for Enterprise, який пропонує тільки офісні програми, без захищеної електронної пошти та інструментів комунікації, по аналогії з Microsoft 365 Apps for Business.

Розглянемо порівняння планів Office 365, а саме тарифи E1, E3, E5 і визначимо, в чому подібність та відмінність.

Office 365 E1 пропонує веб версії офісних програм, без можливості встановлення на ПК або сервер. Однак електронна пошта, Microsoft Teams, SharePoint, OneDrive, ємністю 1 ТБ, присутні в плані. Крім того, в Е1 є можливість вести трансляцію онлайн-зустрічі в Stream і є доступ до Exchange Server, SharePoint Server, чого немає в Business Basic або Standard.

Велику відмінність вносить доступність технологій Power Platform: Power Apps Power Automation, Power Virtual Agents для Teams, Dataverse для Teams, що є частинами плану.

Якщо у вас є потреба захистити дані, то варто звернути увагу на тарифний план Е3.

До всіх сервісів Office 365 E1 додані десктопні версії офісних програм і можливість встановлювати їх на Windows Server з RDS. Крім того, в цьому тарифі посилений захист даних за допомогою Azure Information Protection і шифрування повідомлень, керування правами, захист від втрати даних для електронної пошти і файлів.

План Е5 включає в себе всі сервіси, наявні в попередніх планах, а також PowerBI Pro для аналітики, а захист розширений службами Advanced Threat Protection, Microsoft Defender для Office 365, Advanced eDiscovery, Office 365 Cloud App Security.

Office 365 E5 - це комплекс сервісів і служб Microsoft для безпечної і продуктивної роботи. Серед всіх тарифних планів Office 365 E5 найбільш розширений і багатофункціональний.

При порівнянні тарифів Microsoft 365 не було згадано кілька сервісів: MyAnalitics, Booking, To Do, Planner, Forms, Dataverse for Teams, Sway, Yammer, Kaizala Pro, Delve. Як правило, вони є частиною планів Microsoft 365 Enterprise. Для того, щоб зрозуміти всі переваги використання даних сервісів, і як вони можуть підвищити продуктивність роботи, читайте в блозі або зверніться за безкоштовною консультацією до фахівців ТОВ Сімпла.
Ціни на тарифні плани Microsoft 365 змінюються від $ 5 до $ 35, це залежить не тільки від плану Microsoft 365, але й від терміну підписки. Ви можете обрати термін підписки 1,3,6 і 12 місяці та точно вирішити, що вам підходить.

Для того, щоб обрати тарифний план, який задовольнить всі потреби вашого бізнесу, зверніться за консультацією до наших фахівців. Ми є Microsoft Silver Partner і зможемо запропонувати оптимальний тариф.

Знайдіть свій тарифний план разом з ТОВ Сімпла.
Адреса
02099, Київ, вул. Бориспільська,11А, оф.219
У вас залишились питання?
Заповніть форму і ми відповімо!
E-mail
info@simpla.com.ua
ТОВ "Сімпла"